“Meditsiinimeedium” : kuidas lõplikult terveneda : krooniliste ja mõistatuslike haiguste saladused
Anthony William
Ersen, 2022

392, pehmekaaneline, 165 × 235 mm
Märksõnad: haigused; kroonilised haigused; tervenemine; psühhoteraapia; eneseabi; alternatiivmeditsiin; meditatsioon; ravimtaimed; tervislik toitumine; haigusjuhtumid; haiguslood; käsiraamatud; toiduretseptid
Tõlkinud: Virge Õuemaa
Sari: Meditsiinimeedium

Heas korras raamat. Tellime kirjastusest.

31.50

See on raamat, mis algatas terviserevolutsiooni. Meditsiinimeedium Anthony William on aidanud miljonitel inimestel paraneda haigustest, mida on valesti diagnoositud, ebaefektiivselt ravitud või mida arstid ei oska üksi ravida. Terviseteadmiste raamatu parandatud ja täiendatud trükk toetub 30-aastasele inimeste elu tagasitoomise kogemusele. Teaduse jaoks avastamata tohutu hulga terviseinformatsiooni toel jõuab Anthony inimeste valude ja haiguste algpõhjuseni ja annab teada, mida neil tuleb nüüd oma tervise taastamiseks ette võtta – mis pole kunagi olnud tähtsam. Tema lahenduste ja puhastuskavadega on võimalik saavutada silmapaistvaid tulemusi, isegi neil, kes on enne tema poole pöördumist kulutanud aastaid ja suuri rahasummasid kõiksugu ravivormide peale. Nemad on vastus tuhast tõusmisele.

Raamat toob päevavalgele meditsiiniringkondadele endiselt mõistetamatute või raskesti mõistetavate krooniliste haigusnähtude, tervisehäirete ja haiguste tõelised põhjused. Ka leiab see lahendusi tosinale meid vaevavale tervisehädale, nagu Lymeʼi tõvele, fibromüalgiale, neerupealiste väsimusele, müalgilisele entsefalomüeliidile / kroonilise väsimuse sündroomile, hormonaalsele tasakaalutusele, Hashimoto türeoidiidile, hulgiskleroosile, reumatoidartriidile, depressioonile, neuroloogilistele tervisehäiretele, kroonilisele põletikule, autoimmuunhaigustele, veresuhkru tasakaalutusele, jämesoolepõletikule ja teistele seedehäiretele jne.

Siit leiate ka tuge immuunsusele, täiesti uusi retsepte ja veel rohkem lahendusi hinge ja vaimu kosutamiseks pärast seda, kui meie emotsioonidekangas on haiguste või elusündmuste tõttu rebenenud. Olenemata sellest, kas sulle on pandud diagnoos, mida sa ei mõista; sul on haigusnähud, mida sa ei oska ravida; sulle kallis inimene on haige või oled arst, kes tahab oma patsientide eest paremini hoolitseda, pakub ”Meditsiinimeedium” vajalikke vastuseid. See on ka teejuht kõigile, kes ihkavad leida pikaealisuse ja tervema elu saladusi.