“100 minutit ilu heaks”
Zofia Wedrowska
Valgus, 1978

Kasutatud raamat.
Pilt on illustratiivne.

2.00

192 lehekülge, pehmekaaneline

Meid ümbritsevas maailmas on naise osa väga suur, ent ta pole Atlas, et kogu maailma raskust enda õlule võtta. Kui naine väsinuna, pahurana ja hoolitsematuna ringi tuulab, on tal iseendast ja teistel temast vähe rõõmu, aga naine on ju ilu looja. Ei ole ühtki naist, keda jätaks ükskõikseks, millise mulje ta endast jätab. Küll on aga väga vähe naisi, kes teavad, mida iseendaga ette võtta, kui aastaid on üle kahekümne ja aega ülimalt napilt. Seetõttu ei saa kunagi liiga palju neid raamatuid, mis naistele appi tulevad. Üht sellist, veidi iseäralikku hoiate Te praegu käes.
Sellele, et naisi huvitavate eri valdkondade käsitlused raamatus ühtviisi õiged oleksid, on kaasa aidanud mitu asjatundjat. Nii retsenseeris kosmeetikaosa Inna Tarmak, enesemassaaži kirjeldava peatüki õigsust kontrollis meditsiinikandidaat Ilmar Laan. Õige toitumise ja kõhnumiskuuride osa käis läbi Salme Masso valvsa pilgu alt.
– toimetaja

Märksõnad: võimlemine; kehalised harjutused; ilu; kosmeetika; kosmeetikatarbed; nahahooldus; juuksehooldus; isiklik hügieen; nõuanded
Tõlkinud: Maie Gross

Sisututvustuse lõpetuseks aitäh teose “pagaritele” (ning ESTER-ile ja Raamatukoi raamatupoele)!